Jak przesyłać obrazy i filmy z programu Picasa do zdjęć Google

Czy wiesz, że możesz przesyłać zdjęcia bezpośrednio do programu Obrazy Picassa? Program Obrazy Picassa Uploader for Facebook doda przycisk do programu Obrazy Picassa, umożliwiający przesyłanie bezpośrednio do istniejących albumów Facebook lub utworzenie nowego albumu zdjęć Facebook bezpośrednio z programu Obrazy Picassa.

Jeśli robisz zdjęcia do użytku osobistego, wybierz wysoką jakość i nawet o tym nie myśl aby jakość ta była mniejsza, gdyż to jest naprawdę dobra jakość. To wystarczająco dużo, aby całkowicie wypełnić ekran komputera i by zdjęcia były bardzo ostre. Wydrukowałem obrazek 8x10 na błyszczącym papierze używając pliku oryginalnego w formacie .jpg i używając skompresowanego pliku "Wysoka jakość" – nie widziałem różnicy.

Pomimo tego, że zapomniałem, co to były za zdjęcia i od kogo je miałem to, pamiętam, że Obrazy Picassa były bardzo dobrym programem.

Google ogłosił te wiadomości na swoim blogu i potwierdził, że akcja została zrealizowana aby mogli poświęcić wszystkie swoje zasoby na Zdjęcia Google, które rozpoczęły się poważnie w połowie 2015 r.

Obecnie nie istnieje usługa od Google Obrazy Picassa. Google zastąpiło je Zdjęciami Google. Zdjęcia Google to również świetna usługa.

Po tym, jak Picassa została wydzielona jako oddzielny produkt z Google+. Zdjęcia Google to świetne źródło do tworzenia kopii zapasowych wszystkich swoich zdjęć, z nieograniczoną pamięcią masową bezpłatnie przy niższej (ale wciąż bardzo rozsądnej rozdzielczości). To doskonały sposób na wszystko, czego potrzebujesz, i możesz to łatwo zorganizować, dzieląc się i sprawdzając stare wspomnienia utrwalone na zdjęciach.

Problemem NIE są osoby, które zmieniły komputer lub miały taki przypadek tak jak ja. Program Obrazy Picassa 3 jest jednak nadal dostępny do pobrania z różnych źródeł. To głupie, że program Obrazy Picassa już nie istnieje i oczywiście nie jest już obsługiwany, ale nie musisz niczego robić, ponieważ jest to najlepszy program do zarządzania zdjęciami na komputerze stacjonarnym.

Program Obrazy Picassa nadal działa z najnowszymi wersjami systemów Mac OS X i Windows 10, więc powinien on działać do co najmniej 2025 roku.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak usunąć albumy i obrazy Picassa z galerii Googla

Obrazy Picassa - Dowiedz się więcej na temat zdjęć Google!